Úvod » KLUB » Klub informuje
Rozlosování soutěží - jaro 2016
publikováno 21.02.2016 (aktualizováno 11.03.2016)
Okresní přebor dospělých - rozlosování jaro 2016
Kolo | Datum | Hodina | Domácí | Hosté |
---|---|---|---|---|
14 | 26.03.2016 | 15.00 | Slovan Jiřetín | FK Dolní Poustevna |
15 | 02.04.2016 | 16.30 | FK Dolní Poustevna | Spartak Jiříkov |
16 | 09.04.2016 | 16.30 | TJ Dolní Habartice | FK Dolní Poustevna |
17 | 16.04.2016 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | TJ Spartak Boletice |
18 | 23.04.2016 | 17.00 | TJ SK Markvartice | FK Dolní Poustevna |
19 | 30.04.2016 | 17.00 | TJ Krásná Lípa | FK Dolní Poustevna |
20 | 07.05.2016 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | ČL Těchlovice |
21 | 14.05.2016 | 15.00 | KEMP Starý Šachov | FK Dolní Poustevna |
22 | 21.05.2016 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | SK Plaston Šluknov "B" |
23 | 28.05.2016 | 17.00 | SK Březiny | FK Dolní Poustevna |
24 | 04.06.2016 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | FK Mikulášovice |
25 | 11.06.2016 | 17.00 | SK Verneřice | FK Dolní Poustevna |
26 | 18.06.2016 | 17.30 | FK Dolní Poustevna | Jiskra Staré Křečany |
Okresní přebor starších žáků - rozlosování jaro 2016
Kolo | Den | Datum | Hodina | Domácí | Hosté |
12 | neděle | 10.04.2016 | 14.00 | SK Velký Šenov/Vilémov | FK Dolní Poustevna |
13 | neděle | 17.04.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Mikulášovice |
14 | neděle | 24.04.2016 | V O L N O | ||
11 | čtvrtek | 28.04.2016 | 17.00 | SKLOLUXUS Lipová/Vilémov | FK Dolní Poustevna |
15 | neděle | 01.05.2016 | 10.00 | FK Chřibská | FK Dolní Poustevna |
16 | neděle | 08.05.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | Spartak Jiříkovv |
17 | sobota | 14.05.2016 | 10.00 | SK Plaston Šluknov | FK Dolní Poustevna |
18 | neděle | 22.05.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | SKLOLUXUS Lipová/Vilémov |
19 | neděle | 29.05.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | SK Velký Šenov/Vilémov |
20 | neděle | 05.06.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Chřibská |
21 | sobota | 11.06.2016 | 10.00 | SK Plaston Šluknov | FK Dolní Poustevna |
Okresní přebor starší přípravky - rozlosování jaro 2016
Turnaj | Den | Datum | Hodina | Pořádá |
10 | Sobota | 16.04.2016 | 10.00 | FAŠV Rumburk |
11 | Sobota | 23.04.2016 | 10.00 | FAŠV Rumburk |
12 | Neděle | 01.05.2016 | 10.00 | TJ Krásná Lípa |
13 | Neděle | 08.05.2016 | 10.00 | FK Mikulášovice |
14 | Neděle | 15.05.2016 | 10.00 | FK Dolní Poustevna |
15 | Neděle | 22.05.2016 | 10.00 | Spartak Jiříkov |
16 | Neděle | 29.05.2016 | 10.00 | SK Plaston Šluknov |
17 | Neděle | 05.06.2016 | 10.00 | Spartak Jiříkov |
18 | Neděle | 12.06.2016 | 10.00 | SK Plaston Šluknov |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: fotbal
Návštěv: 50816
Dnes: 1
Online: 5