Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor starších přípravek

1. a 2. turnaj Okresního přeboru starších přípravek a soustředění ve Sloupu

publikováno 13.09.2016

Na prvním turnaji kluci příjemně překvapili a turnaj suverénně vyhráli. První zápas na druhém turnaji nám zkazil pořadí v turnaji. Tato zatím jediná porážka nás poslala na druhé místo v konečném pořadí turnaje. Zbytek zápasů jsme jasně vyhráli. Škoda.

Okresní přebor starších přípravek – Šluknov - 4.9.2016

První  podzimní turnaj starších přípravek se uskutečnil v neděli 4.9.2016 na hřišti ve Šluknově. Po celé dopoledne bylo krásné, teplé a slunečné, přímo fotbalové počasí.

Naše družstvo nastoupilo ve složení :            J. Hauser - M.Šolc, J. Liška, P. Holub, F. Bareš, M. Ungr, T. Jírovský, J. Kalčík a

J. Kramer

Naše výsledky :

D.P. - Šluknov           4 – 2  Bareš, Liška 2, Kramer

- Rumburk         3 – 0  Holub, Bareš, Jírovský

- Lipová             8 – 0  Holub 2, Bareš, Kramer 2, Jírovský, Ungr,   Kalčík

- FAŠV Vdf       7 – 0  Holub 3, Bareš 2, Kramer, Jírovský

- Velký Šenov   7 – 0  Holub 2, Bareš 2, Kramer 2, Jírovský

Střelci :    Holub 8, Ungr, Bareš 7, Kramer 6, Jírovský 4, Kalčík, Liška 2

Pořadí turnaje : 1. Dolní Poustevna                      29-2         15 b.

2. Šluknov                                      13-5         12 b.

3. Rumburk                                     9-7           7 b.

4. Lipová                                          2-12           5 b.

5. Velký Šenov                                5-17          4 b.

6. FAŠV Vdf                                     1-17           0 b.

Na první turnaj jsme odjížděli s velkým očekáváním a nervozitou. Nevěděli jsme co máme očekávat od nových soupeřů. Kluci však příjemně překvapili a turnaj suverénně vyhráli. Nastříleli nejvíc branek, nejméně obdrželi a v zápasech měli jasnou převahu. Budeme -li ve stejných výkonech pokračovat a i se zlepšovat, neměli bychom mít obavu o postup do jarního finále.

P. Kramer

Okresní přebor starších přípravek - sk. Sever – Lipová - 11.9.2016

Druhý podzimní turnaj starších přípravek se uskutečnil v neděli 11.9.2016 na hřišti v Lipové. Po celé dopoledne bylo krásné, horké a slunečné, přímo ideální počasí na koupání a fotbal.

J. Kramer

Naše výsledky :

D.P. - Šluknov           1 – 2  Liška

- Rumburk         4 – 0  Holub 2, Bareš, Kramer

- Lipová              5 – 1  Holub, Bareš, Kramer 2, Jírovský

- FAŠV Vdf           9 – 0  Holub 4, Bareš, Kramer, Jírovský, Šolc 2

- Velký Šenov      6 – 1  Holub 2,  Bareš,  Kramer 3

Střelci : Holub 9, Bareš 4, Kramer 7, Jírovský 2, Šolc 2, Liška

Pořadí turnaje:  1. Šluknov                                    12-6         12 b.

2. Dolní Poustevna                   25-4         12 b.

3. FAŠV Vdf                                 12-14          9 b.

4. Rumburk                                11-8           9 b.

5. Velký Šenov                            11-22         3 b.

6. Lipová                                       5-22         0 b.

První zápas nám zkazil pořadí v turnaji. Byli jsme nerozkoukaní, nepřesní, pomalí v přihrávce, rozehrávce, při střelbě i obehrání soupeře, nedůrazní v obraně i v bráně. Šluknov toho využil a po našich hloupých chybách vyhrál. Tato zatím jediná porážka nás poslala na druhé místo v konečném pořadí turnaje. Zbytek zápasů jsme jasně vyhráli. Škoda.

P. Kramer

Soustředění starší přípravky

Na konci letošních prázdnin ve dnech 25.8. až 28.8.2016 byla naše přípravka na čtyřdenním sportovním soustředění v kempu ve Sloupu v Čechách.

Během soustředění bylo slunečné a teplé letní počasí, proto bylo naše sportování hodně proložené vodními radovánkami ve zdejším Radvaneckém rybníku.

Dny začínaly během do přírody spojeným s rozcvičkou, po hygieně a snídani jsme se odebrali na dva výlety. V pátek 26.8. jsme si prohlédli sklárnu AJETO v Lindavě a v sobotu 27.8. Skalní hrad ve Sloupu. Po obědě a trošce klidu jsme se koupali, hráli stolní tenis, stavěli hrady z písku a provozovali další vodní a míčové sporty. Po večeři jsme hráli plážový fotbal, který se zájmem sledovali i přítomní návštěvníci kempu. Večer jsme u chatek pořádali karetní turnaje.

Pobyt se nám velmi líbil, přálo nám sluníčko, pan kuchař nám velmi chutně vařil. Děkujeme sponzorům (Schrödingerův institut, Autodoprava B. Moravec a paní R. Holcová), kteří nám na pobyt přispěli a už teď se těšíme na podobnou akci o příštích prázdninách.

Mgr. Pavel Kramer

Obrázky k článku