Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých – 7. kolo – 15.10.2017 - FK Dolní Poustevna - Fotbal klub Býkovec 5 : 0 (3 : 0 )

publikováno 17.10.2017

Okresní soutěž dospělých – 7. kolo – 15.10.2017

FK Dolní Poustevna - Fotbal klub Býkovec    5 : 0  (3 : 0 )

Vedoucí družstva :   Moravec Břetislav

Rozhodčí :                Schejbal Martin         Asistenti: Pöschko Jaroslav , R2.: Malaník Daniel

Žluté karty  : hosté - 30. min. Libanský Petr, 80. min. Vitvar Jan

domácí – 65. min. Hrdlička David, 76. min. Pelačik Pavel

Střelci gólů : 6.,10.,85.min. Hrdlička David, 28. min. Karpíšek David, 73.min Schmalz Martin

Minuty utkání :

• 06. minuta Hrdlička střelou z dálky překonává brankáře hostů dostává nás do vedení 1 : 0.
  • 10. minuta opět je to Hrdlička, tentokrát z levé strany umístěnou hlavičkou.  Přihrávky jdou z nohy Karpíška přes Hájka, který přesným centrem vyzval  Hrdličku ke skórování – vedeme 2 : 0.
  • 28. minuta zahráváme rohový kop, který zahrává Hájek a přesným kopem nachází v pokutovém území Karpíška, Karpíšek umístěnou hlavičkou navyšuje  skóre na 3 : 0.
  • 73. minuta rychlý útok přes Hrdličku a Hájka na jehož konci je Schmalz v prostoru malého vápna střílí čtvrtý gól. 4 : 0.
  • 85. minuta nádherná akce. Hrdlička po přihrávce Slaniny obchází tři protihráče a umístěnou střelou k pravé tyči stanovuje konečný výsledek utkání 5 : 0.

Hodnocení utkání :

Soupeře jsme hned od začátku utkání přehrávali, byli jsme rychlejší, tvořili  jsme hru a donutili jsme ho chybovat. Už v desáté minutě jsme vedli o dva góly. Ve 28. minutě jsme dali třetí gól a utkání spadlo do průměru. Mysleli jsme si, že soupeře  vyprovodíme s dvouciferným skórem, soupeř se ale zatáhl na svoji polovinu a my jsme nedokázali jeho obraný blok přehrát. Začali jsme zbytečně moc kombinovat a střelba z větší vzdálenosti byla hodně nepřesná. Ale dokázali jsme vstřelit ještě dva góly a utkání vyhráli vysokým rozdílem 5 : 0.

Moravec Břetislav

Příští utkání : hostíme Františkov 22.10.2017. neděle výkop 15,00 hod.  Sraz hráčů ve 14,00  hod.

7. kolo 15.10.2017 15:30
datum a čas domácí hosté skóre
15.10.2017 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (6) Fotbal klub Bynovec,z.s. (2) 5 : 0
15.10.2017 15:00 FK MULTITEX Huntířov (7) TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (1) 0 : 2
15.10.2017 15:30 FK Chřibská (4) FK Česká Kamenice "B" (8) 3 : 3   (PK 3 : 4)
15.10.2017 15:30 FK Dolní Podluží, z. s. (5) FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (3) 2 : 3