Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

12. a 15. kolo okresní soutěže mladších žáků - JASNÉ VÍTĚZSTVÍ a ZBYTEČNÁ PROHRA

publikováno 05.05.2019

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ

středa 1.5.2019 od 11.00 hod.

12. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 20

Rozhodčí: B. Jáchimstál

FK Jiskra MODRÁ - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV  3 : 6  (1 : 5)

1. poločas:

2´- Liška střelou z půlky otevírá skóre a vedeme 0-1

6´- centr domácích zprava, který náš brankář podbíhá a domácí hlavou srovnávají na

1-1

7´- Walter sbírá míč obránci, kličkou se zbavuje druhého a střelou k tyči posílá hosty

do vedení 1-2

9´- Šolc odebírá míč obránci a střelou k tyči zvyšuje na 1-3

18´- průniková přihrávka od Smělíka na Jírovského, který obchází brankáře a do

prázdné střílí na 1-4

30´- Walter po přihrávce od Šolce zprava střílí z jedné a uzavírá poločas na 1-5

Na soupeře jsme od začátku vlétli jako uragán a velkou převahu jsme vyjádřili brankami.

2. poločas:

37´- Liška vykopává střelu soupeře z prázdné branky

53´- Ungr nesmyslně zahrál ve vápně rukou a domácí z penalty snižují na 2-5

55´- ztrácíme míč ve středu hřiště a soupeř z protiútoku snižuje na 3-5

59´- rychlý protiútok hostů zakončuje Formánek angličanem a uzavírá skóre na 3-6

Na hřiště nastoupilo úplně jiné mužstvo. Pod vlivem skóre jsme se uchýlili k nepřesným přihrávkám a k samostatným akcím, které končili jen ztrátou míče. Pouze soupeřova nemohoucnost vstřelit branku + dobrý výkon našeho brankáře = naše vítězství. Za druhý poločas palec dolů.

P. Kramer, J. Bareš, Z. Formánek

ZBYTEČNÁ PROHRA

Sobota 4.5.2019 od 10.00 hod.

15. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 30

Rozhodčí: M. Soukup

FK MIKULÁŠOVICE - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV  4 : 2  (3 : 0)

M. Ungr        J. Liška          J.Kramer

T. Jírovský     Z. Formánek      L.Vít

V. Walter

střídání (hokejově): M. Šolc, R. Smělík

branka: J. Liška, L. Vít

1. poločas:

5´- faul ve vápně na Waltera, pokutový kop však Formánkovi brankář vyráží na roh

9´- po rohu Walter střílí hlavou nad branku

11´- Smělík podbíhá aut a soupeř přihrává před branku, kde nekrytý domácí hráč

otevírá skóre 1-0

17´- Liška ztratil míč ve středu hřiště, hráč ho obehrál a prostřelil brankáře a

prohráváme 2-0

26´- průniková přihrávka na Jírovského, který střílí bohužel vedle

30´- Liška ve vápně soupeři zastavil míč, ten nabídkou nepohrdl a pohodlně nám

vstřelil další gól 3-0

Opět promarněný poločas. Nekonečné množství přihrávek soupeři (v tom jsme mistři světa), ztrát míče (špatné zastavení, odraz od nohou, nešikovnost, …), pomalost a také nechuť porvat se o body a lepší výsledek. KATASTROFA!!!!!

2. poločas:

32´- Vít střílí, obránce odráží na roh

32´- kopeme roh na přední tyč a Liška po zpracování střílí na zadní tyč snižuje na 3-1

39´- střela Lišky z dálky vedle

41´- jeden útočník hostů v našem vápně, naši obránci si ho nevšímají a tak pohodlně

střelou k tyči zvyšuje na 4-1 pro domácí

42´- Jírovský postupuje sám na brankáře, ale zakončuje velmi slabou střelou, kterou

brankář chytá

43´- Vít střelou k tyči ze středu vápna stanovuje konečné skóre 4-2 pro domácí

Škoda promarněného prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme kromě jedné akce domácí téměř k ničemu nepustili. Kluci bojovali, to však nestačí - máme totiž veliký problém: vstřelit branku. Po odchodu J. Vorela nemáme žádného hráče, který by byl schopen vymyslet gólovou šanci nebo ji zakončit brankou. Na tom budeme muset pořádně zapracovat.