Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

14. mistrovské utkání, 1.A tř. dorostu - sobota 7.5.2022 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – SK BANÍK MODLANY/TJ SOKOL SRBICE

Demeter        Liška

střídali (hokejově): Richter, Petrla D., Demeter J., Petrla T.

chyběli: Kučera, Mach

branka: Liška, Hoke

1. poločas:

4´- faul brankáře ve vyložené šanci na Demetera, rozhodčí místo ČK tasí jen ŽK

5´- následný přímý kop střílí Marciňák nad branku

13´- soupeř vedl útok po levé straně hřiště, prokličkoval se až na brankovou čáru, odtud

přihrál před branku nepokrytému útočníkovi a ten do prázdné otevřel skóre 0-1

17´- po výkopu od brankáře propadl míč mezi stopery, útočník si ho zpracoval a podél

brankáře navýšil na 0-2

19´- Liška obehrál stopera, udělal kličku i brankáři a do prázdné snížil na 1-2

29´- po dvou následných hlavičkách našich útočníků se míč dostal k Hokemu, který střelou

z jedné „angličanem“ překvapil brankáře a vyrovnal 2-2

31´- po rohu nepokrytý hráč z rohu malého vápna prudkou hlavičkou střílí na 2-3 pro hosty

35´- útok soupeře středem přes naše tři hráče zakončen střelou vedle

44´ - opět útok soupeře středem přes naše dva hráče zakončen tečovanou střelou od

brankáře 2-4

2. poločas:

47´- Liška vybojoval míč, střelu však umístil do středu branky a brankář ji vyrazil na roh

56´- zbytečně ztracený míč na velkém vápně, naši chybu potrestali hosté střelou k tyči 2-5

75´- útok soupeře po lajně zakončen střelou vedle tyče

79´- slabá střela Demetera nad břevno

Favorit si přijel pro výhru a dostal ji. Škoda nepřesnosti rozhodčího, který nevyloučil brankáře, možná, že by se zápas vyvíjel jinak. Nadále doplácíme na hrubé chyby, které soupeři trestají brankami. My jejich chyby potrestat nedokážeme. Hosté měli velmi rychlý a nebezpečný protiútok, ale obranu a brankáře měli podprůměrné.